audi 90 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 11:21 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:21 ,

PEUGEOT 1.6 HDI / VITI 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DIZELL / VITI 2000

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:18 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim