audi a3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 14:07
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 15:48
Linku:
,

Shitet Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:58
Linku:
,

Audi A3

7 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 19:59 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:59 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:56 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:56 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:55 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:55 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

AUDI A3 1.6TDI 2xSLine MATRIX �������� ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

Renault Megane 1.9 Diesel 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:49 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:46 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:46 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:46 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:45 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:45 ,

AUDI#A3#SPORTBACK#SLINE#QUATTRO 2.0TDI 184PS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:44 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

Golf 6 2012 HighLine

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim