bager 5 ton | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Nën 17:53 ,

Shes boren

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim