Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banes ulpiane | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes ulpiane,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes ulpiane Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:59 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 09:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan 2DhGjumi 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:58 Banesa , Prishtinë

Banes e pamobiluar per zyre ne Ulpiane me Termokos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 09:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dardani me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:58 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te SuperViva 2Dh.Gjumi me Termokos

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:58 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani te Santea me Termokos 2Dh.Gjumi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne B.Diellit me 2DhGjumi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Tophane me 2DhGjumi + Garazhe

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:57 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Aktash 2DhGjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:52 Banesa , Prishtinë

Banes me qera pa mobile ne Dragodan - 2DhGjumi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 250E te Fontana me Termokos

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 09:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qera Pamobile 105m2 ne Dragodan 3DhGjumi 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI LIFE I DOGANUAR 5 DYER 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA FACE LIFT 1.3 CDTI TABELA RKS 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0BI -TDI 326 PS FULL OPSION RKS 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:44 Të tjera , Mitrovicë

Biqiklet elektrike origjinale.

580 EUR

Sot 08:44 Vetura , Mitrovicë

Spojler per Golf 5 R32, GTI, GT sport

180 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:09 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 03:01 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Ulpiane 1+1

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 02:58 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Ulpiane 1+1

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:56 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Ulpiane 1+1

1 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:55 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Ulpiane 1+1

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:55 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Ulpiane 2+1

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:52 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:52 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 23:40 Vetura , Ferizaj

Blejm vetura te Aksidentumee

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm banes me qera ne lagjen Ulpianë

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 22:28 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 21:20 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Ulpiane Mbrapa AAK-se

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 20:47 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:33 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:10 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te aksidentume

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE ULPIANE

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes ulpiane | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione