Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz c180 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz c180 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz c180 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Mar 09:14 Të tjera , Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

21 Shk 20:39 Vetura , Vushtrri

Mercedes C180 Benzin 1.8

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 22:12 Vetura , Vushtrri

Shitet

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Dhj 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 4 ce

35 EUR

15 Dhj 18:26 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz c180 2010 amg line

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 08:35 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Avantgrade c180 Diesel (pa dogan)

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Nën 18:48 Vetura , Viti

Mercedes benz c180 2010 amg line

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 12:36 Të tjera , Prishtinë

Kontejnera

14 Gush 16:59 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz c180-2.2cdi

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 19:40 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz c180

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Korr 21:33 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 18:40 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C180

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 19:36 Vetura , Prizren

C180 CDI 2012 Sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 18:37 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ C180 AUTOMATIK PA DOGAN����

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 21:44 Vetura , Prizren

SHES MERCEDES C180 NE GJENDJE SHUME TE MIRE REGJISTRIM 8 MUJ

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 01:15 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz c180 Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 01:15 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz c180 Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 01:15 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz c180 Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:18 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz C180 Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:16 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz C180 elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:22 Vetura , Pejë

shitet mercedes ben c180

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 14:13 Vetura , Drenas

Mersedes benz C180

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Jan 03:18 Vetura , Drenas

Mersedes Benz C 180

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 00:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Automatik, 2012.

13 200 EUR

11 Tet 01:12 Vetura , Gjilan

Mercedes benz c180

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 09:19 Vetura , Pejë

✅MERCEDES BENZ C180 COUPE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:51 Vetura , Besianë

Mercedes Benz C180 Avantgarde

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:45 Vetura , Shtime

Urgjent !!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 12:56 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ C-COUPE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 19:28 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz C180 Automatik Tiptronik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:39 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes Benz C180 coupe

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 18:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz c180

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 21:40 Vetura , Besianë

Mercedes benz c180 cdi automatik 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 16:21 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDES BENZ C180 1VIT RKS

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 16:07 Vetura , Prishtinë

Shese veturen Merzedes-Benz C180 viti 2013

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 16:11 Vetura , Prizren

Mercedes benz C180

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 00:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz c180 sportcoupe

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 08:30 Vetura , Prizren

Mercedes C180

10 350 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz c180 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione