Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz c250 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz c250,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz c250 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:37 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C250 CDI Avantgarde 4-MATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C250 Cdi Viti 2012 Rks 9 Muj

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:32 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:31 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:30 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Mar 10:07 Vetura , Rahovec

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:07 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara me defekt dhe pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 10:03 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:36 Banesa , Burim

SHITET BANESA NE ISTOG • SUPER CMIM •

Numri i dhomave: 2
20 Shk 22:42 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:05 Vetura , Prizren

MERCEDES BENZ C 250 DIZELL

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Shk 17:25 Vetura , Mitrovicë

Mercedes-Benz c250 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:50 Vetura , Viti

Mercedes benz c250

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 10:44 Vetura , Prishtinë

C250 CDI 4MATIC 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:31 Vetura , Viti

Mercedes Benz c250 4matic AMG

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 22:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 11:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C250

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 21:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C250

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:50 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 23:33 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 01:07 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz C250 4matic amg

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 22:42 Vetura , Klinë

Mercedes-Benz C250

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 11:46 Vetura , Drenas

Shitet Mercedes-Benz c250

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 10:46 Vetura , Besianë

Mercedes benz C250 Amg Pakat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 00:56 Vetura , Pejë

2013 Mercedes Benz c250 kupe

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Qer 23:18 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 00:49 Vetura , Rahovec

Mercedes benz C250 AMG Anglez

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:12 Vetura , Gjakovë

shes mercedes benz c250

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 23:12 Vetura , Gjakovë

shes mercedes benz c250

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 14:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 16:13 Vetura , Viti

Mercdes-bezn c250turbodiesel

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 11:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C250

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 00:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Automatik, 2012.

13 200 EUR

19 Tet 23:20 Vetura , Besianë

Mercedes Benz c 250

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 20:14 Vetura , Pejë

Mercedes benz c250 kupe amg paket

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Gush 13:48 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C250, AMG Oprik, 4 Matic

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 19:20 Vetura , Pejë

2013 Mercedes c250 kupe amg paket 95mi km

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Korr 11:11 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C250, 4 Matic, AMGOptik, 204PS

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 11:11 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C250, 4 Matic, AMGOptik, 204PS

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 00:10 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C250 turbodiesel

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:10 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz C250 turbodiesel

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz c250 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione