bmw 120 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:28 ,

SHES BMW 120 DISEL 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

SHITET BMW 120 DIZELL 2.0 MANUEL 6 SHPEJCI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Bmw 1

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:21 ,

Bmw 120 D Xdrive Mpaket Viti 2014 (RKS)

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:20 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FACELIFT 08

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

Golf 6 I Doganuar 2009

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:06 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FULL OPCIONE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:20 ,

Bmw 640d 2013 170xxxkm

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 08:51 ,

BMW M550d F11 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 07:01 ,

BMW 120 M-PAKET

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 10:57 ,

Golf 4 1.9 tdi chip tuning pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 01:52 ,

Shitet banesa me Qmim te volitshëm

650 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Sht 19:11 ,

Suzuki Vitara 1.6 Full Injection

2 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 15:20 ,

BMW X1 E84 20D 2013 X-DRIVE AUTOMATIK

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:31 ,

BMW 320D 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 21:45 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 VAN

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:49 ,

BMW G30 530xD M Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Sht 13:42 ,

BMW F20 116i

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 13:42 ,

MINI COOPER COUNTRYMAN 4X4

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 12:34 ,

BMW 120D

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim