Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 2005,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 2005 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:31 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:25 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:32 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

130 EUR Price Reduced

Sot 09:19 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:11 Vetura , Vushtrri

CADDY 2.0 SDI/ Me KLIMË + NAV-i/ PA DOGAN

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Vetura , Prizren

BMW 320 D Viti 2005 (RKS)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:09 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa C 1.3 cdti 2005 rks

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:38 Vetura , Pejë

Opel Corsa C 1.3 Diesel 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:22 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:27 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 02:25 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 17:36 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 17:35 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 15:57 Vetura , Dardanë

BMW 530d ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 15:20 Vetura , Dardanë

BMW 535d ����

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:18 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 10:18 Vetura , Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Mar 10:18 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 10:17 Vetura , Gjakovë

i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:16 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 10:16 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 10:16 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 02:10 Të tjera , Prishtinë

Shitet ambulanca viti 2005

28 Mar 23:51 Vetura , Prishtinë

MERCEDES VANEO 1.7 CDI, VITI 2005, ME KLIM

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:35 Vetura , Prishtinë

BMW 120D FULL EXTRA 2.0 DIZELL

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 2005 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw 2005 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • bmw 2005 në kategorinë Vetura | BMW | 535 | Seri 5
  • Bmw 2005 në kategorinë Makina
  • Bmw 2005 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3
  • Bmw 2005 në kategorinë Punë
  • Bmw 2005 në kategorinë Vetura
  • bmw 2005 në kategorinë Pjesë rezerve
  • bmw 2005 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • bmw 2005 në kategorinë Makina
  • bmw 2005 në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione