corrado | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

09 Sht 17:14 ,

Vw Corrado 1.9 TDI

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 21:43 ,

Vw Corrado R32

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 07:33 ,

Bli VW Corrado

26 Sht 13:45 ,

VW Corrado 1.9 Diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 14:53 ,

VW Corrado 1.9 diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 14:41 ,

VW Corrado 1.9 diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 16:03 ,

VW Corrado 1.9 Diesel

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 22:14 ,

$&$

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 20:03 ,

VW Corrado

800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:38 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:37 ,

Shitet corrado 16v

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 16:49 ,

Corrado 2.0 gti

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 14:54 ,

Corrado 2.9 vr6

3 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 15:21 ,

shitet corrado vr6 2.9 fabrikisht

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 18:03 ,

Corrado

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 21:53 ,

Shes corrado 2.0-16v regjistrim 1 vit

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 18:03 ,

Ësht Shitur

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:31 ,

Corrado vr6 2.9 ne gjendje te mir regjistrim 27.09

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:04 ,

Shesim corrado 2.9 vr6

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 22:13 ,

Branik per CORRADO

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 19:53 ,

corrado

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Nën 21:27 ,

VW Corrado gs60 1.8 - Me marrveshje

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 10:49 ,

corrado

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:14 ,

corrado 2.0 16 valve DOCH

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 23:18 ,

Corrado

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 14:21 ,

Opel Vectra

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:51 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:09 ,

corrado

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:47 ,

VW Caorrado 1.9 disel

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:55 ,

VW CORRADO 1.9 TURBO -92

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 19:02 ,

Corrado v60

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Kërkime të ngjashme

Corrado corrado corrado

Në fillim