dardani | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 22:15
Linku:
,

Banese me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 23:28 ,

DA105 - Leshohet me qera banesa ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 23:28 ,

DA107 - Banes me qira ne Dardani (4 dhomeshe)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 22:52 ,

R08 Garsionerke me Qera Dardani 170€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40


Në fillim