dru | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 16:49 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 15:49 ,

Opel Combo 1.7 dizell viti 2006-me doganë

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kërkime të ngjashme

dru Dru dru Dru druri dru dru bungu Dru dru Dru

Në fillim