dyer oborri | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

04 Qer 22:35 ,

Dyer oborri

170 EUR

26 Maj 19:07 ,

dyer oborri

22 Maj 00:23 ,

Dyer Oborri

170 EUR

03 Nën 14:21 ,

Shtepi e pameremetuar-Arbana

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Tet 13:46 ,

Dyer Oborri

290 EUR Price Reduced

30 Korr 21:50 ,

Dyer oborri

150 EUR

21 Qer 18:14 ,

Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Pri 22:35 ,

shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Nën 17:27 ,

Shitet Shtepia 10 Ari ne Gjilan

330 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Në fillim