dyer oborri | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Gush 18:48 ,

dyer oborri ne shitje

275 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
25 Gush 15:19 ,

Shes Dyer Oborri

275 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:35 ,

Dyer oborri

170 EUR

26 Maj 19:07 ,

dyer oborri

22 Maj 00:23 ,

Dyer Oborri

170 EUR

03 Nën 14:21 ,

Shtepi e pameremetuar-Arbana

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Tet 13:46 ,

Dyer Oborri

290 EUR Price Reduced

30 Korr 21:50 ,

Dyer oborri

150 EURNë fillim