fellga | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellga,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellga Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:47 ,

GOLF 6 2.0 TDI 140 PS DSG

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG HIGHLINE 150 PS

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI blumotion i sa po doganuar 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

Golf 6 2.0 TDI 2009 i servisuar km tgarantume

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:32 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:31 ,

Mercedes Benz ML 350 BLUTEC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:30 ,

TOUREG RKS 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:28 ,

Mercedes Benz E220 EVO 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:27 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:24 ,

Pasat 3C Rks 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:22 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:22 ,

AUDI A6 2004 AUTOMATIK RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:21 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 ,

Mercedes b180 cdi

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 23:42 ,

Mercedes benz E 220

17 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 20:16 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK 4 motion vp 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:32 ,

GOLF 7 GTD 2.0 AUTOMATIK

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 15:56 ,

Mercedes c220

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 13:31 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 12:17 ,

Opel Astra 2.0 dizel

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:02 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 14:15 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG 130.000Km 12.2014 "Dogan Homologim"

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 12:52 ,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:07 ,

Yugo sport

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 23:20 ,

Mercedes Benz C 220, CDI, v. 2007, Automatic, nga Zvicra

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:05 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 10:05 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 08:58 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 23:20 ,

Citroen C3 1.6 VTi Exclusive 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellga | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione