fellne bmw 17 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:07 ,

Golf 7.5 1.6tdi Dsg 2018 77mij km Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:45 ,

OPEL ASTRA J Start Stop 1.7CDTI Facelift LED 2014

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:01 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:40 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Automatik DSG F1 140 PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 ,

Bmw e91 Automatic

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

Bmw e sapodoganuar 2010 Automatik rks1vit 2.0 dizel

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 ,

BMW 320D Automatik i sapo Doganuar.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim