fellne bmw 19 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:14 ,

bmw e39 530d

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:46 ,

BMW 320d M Performanc (Automatik M8)

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 22:39 ,

Shitet passat B8 2.0 TDI Bluemontion DSG 2014

13 800 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:17 ,

Bmw X5 3,0 Benzin Sport Paket Full Option

5 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 12:57 ,

SHESIM FELLNE ,GUMA TDIMRIT, DHE GUMA TE VERES

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim