frigorifer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 13:16 ,

Banes me qira 90 euro

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:16 ,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:03 ,

Banesa ne Ulpiane kati Perdhes EKSTRA POZITA

290 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 09:36 ,

Furgon Vito frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 ,

Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

BANESË ME QIRA NË LAGJEN KALABRIA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 ,

BANESË ME QIRA NË LAKRISHTE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 ,

BANESË LUKSOZE NË DRAGODAN

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:21 ,

BANESË PËR QIRA NË LAGJEN E SPITALIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:20 ,

BANESË NË LAGJEN VËLLUSHA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:19 ,

BANESE ME QIRA NE EMSHIR

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:19 ,

BANESË KOMODE E NDRITSHËME

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1


Në fillim