gjip | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 20:53 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 ,

GJIP KIA 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2006 - RKS 6 MUJ

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 ,

GJIP KIA - 2.0 DIZEL 4wd - AUTOMATIK - 2006 - RKS

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:45 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:45 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:42 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin me klim 9 muaj RKS

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • gjip në kategorinë Vetura
  • gjip në kategorinë Makina
  • gjip në kategorinë All Category
  • gjip në kategorinë Vetura
  • Gjipa në kategorinë All Category
  • gjip në kategorinë Makina
  • Gjip në kategorinë Vetura
  • gjip në kategorinë Vetura
  • Gjip në kategorinë Vetura
  • gjip në kategorinë Vetura

Në fillim