gjip pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip pa dogan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:49 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:08 ,

Smart 800cc Dizel automatik 2011 pa dogan

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:18 ,

VW Touareg 3.0 TDI Automatik Pa Dogan ( Ndrrohet )

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 15:29 ,

SHES MERCEDES VITO 109 CDI 2007 PA DOGAN

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:27 ,

BLEJ GOLF 6

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 10:27 ,

BLEJ AUDI A3

Histora e veturës

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 22:10 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

Histora e veturës

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 15:19 ,

Opel Astra 1.7 cdti ecoflex

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 18:36 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:34 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Gush 18:33 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 09:21 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Gush 23:31 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 01:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 16:36 ,

AUDI A4 2.0 TDI

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 13:56 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Korr 17:37 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 19:44 ,

Shes gjipin Off road 4.3 benzin v6 Automatik Pa dogan goma17

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 19:21 ,

Peugeot 208 1.2 VTI Hatchback edition

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 22:56 ,

Citroen Jumper 2.2hdi 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 09:39 ,

Audi A1 1.2Tfsi 2011 CH

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:01 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Shk 10:00 ,

U shittt

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 12:14 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione