gjip pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip pa dogan , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Shk 07:49 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 11:11 ,

Opel zafira 1.9 Bmw 320D

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 02:43 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Shk 17:36 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 15:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 14:25 ,

Shes Audi Q5 3.0quattro Viti 2015 PA DOGAN U SHITTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:30 ,

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 ,

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:02 ,

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:36 ,

Shes golf 4 pa dogan dhe citroen berlingo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 03:52 ,

U shitt

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 ,

U shitt

300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 15:34 ,

Shes ford focus boj edhe ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:36 ,

U shit

1 EUR

24 Qer 18:02 ,

T5 1.9 tdi me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 13:13 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2006
23 Qer 13:13 ,

U shit

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
17 Maj 15:44 ,

Auto BLejm Volkswagen Pollo Rks pa dogan me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 12:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO MATRIX MODEL 2016

26 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 19:07 ,

sym joyride

1 200 EUR

Viti: 2010
26 Pri 18:46 ,

Sprinter 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:38 ,

U shitttAudi A6 dizel 2.7 automatik/tiptronic 2007

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 17:00 ,

BMW 520 D F10 Automatik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:37 ,

Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan u shittttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 11:55 ,

ushit

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 10:13 ,

Shes golf 6 1.6 dsg ponoram lleda 2011 u shitttt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:11 ,

Passat 2.0 TDI DSG me DOGAN viti 2009 nga ��������

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 11:56 ,

SHITET GRANDE CHEROKE 3.0 dizel

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 17:46 ,

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 00:55 ,

U Shittt

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:46 ,

U shittt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 21:22 ,

Mercedes vito

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Nën 23:20 ,

gjip 4x4 dizell pa dogan

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:04 ,

Audi A6 2014 3.0 dizel full sline pa dogan u shitt

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 10:31 ,

Shes caddy maxi 2012 2.0 dizel pa dogan u shittt

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 09:34 ,

U SHIT FLM GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 15:49 ,

Peugeot 508 2.0 HDI Pa Dogan Automatik

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:40 ,

VW T5 2.5 TDI Transporter Nga Gjermania Pa Dogan

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 12:33 ,

U SHIT FLM GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 19:43 ,

Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim