gjip pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip pa dogan , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Sht 20:15 ,

Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:36 ,

U Shitt

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 20:28 ,

U Shitt

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 11:21 ,

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 11:20 ,

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 07:24 ,

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009 I PO SA ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 08:44 ,

VW Golf 2.0 TDI Team 4 Motion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 14:31 ,

U SHIT BMW 730D Xdrive M Sport paket 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Gush 08:59 ,

shes bmw x5 2012 full pa dogan u shitt

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 17:43 ,

Mercedes Vito dizell 2008 pa dogan

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 11:30 ,

U shittt

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 13:54 ,

Audi a3

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:31 ,

Uuu shitt

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 18:29 ,

shes porsche 3.0 dizel 2013 pa dogan

25 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 11:36 ,

U Shittt

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:36 ,

U Shittt

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 11:36 ,

U Shittt

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:36 ,

U Shittt

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:36 ,

U Shitttt

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 11:50 ,

BMW X5 35d xdrive mpaket 2015 pa dogan u shitt

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 22:32 ,

Golf 5 karavan

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 00:49 ,

Urgjend!!!!!!!RENAULT SPORT CLIO 2,0 16V

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 16:55 ,

Mercedes E 200 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 22:58 ,

Peugeot 307

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 16:56 ,

mitsubish pajero

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:32 ,

shes Toyota Aygo 1.0 Benxin automatik

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 13:52 ,

Shes dy Citroena Pikaso nji i me dogan nji pa doga

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 09:52 ,

VW Sharan dizel ndrim me gjip pa dogan

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 15:11 ,

opel zafira 2.2 dizel klim 7 karrika imp zvicrra

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:45 ,

Shes golf 2 -tdi urgjentt

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 13:35 ,

Shes opel zafira -01- URGJENT!!!!

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 20:58 ,

Flm Merr Jep u shit 4000€

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:03 ,

VW Golf 5 1.9 TDI GT DSG 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 01:13 ,

Gollf 4 nga Gjermanija

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:20 ,

Golf 4 1.9 nga Gjermonia

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 11:27 ,

VW Golf 5 -05

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 09:29 ,

Golf 2 1.6 disel rks bejm ndrrim vetur ose gjip

699 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 18:30 ,

Opel aster

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 14:08 ,

ford transit

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:11 ,

Nisan Primera

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 11:54 ,

Peugeot 807 7 ulse 2.2 diesel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim