go pro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

01 Tet 16:02 ,

BMW X1 E84 20D 2013 X-DRIVE AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Qer 17:17 ,

Bmw 116d f20 2.0

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:40 ,

Citroen C5 2012 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

  • go pro në kategorinë All Category
  • go pro në kategorinë Lap Top/Notebook
  • Go pro në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Go pro në kategorinë Elektronika
  • Go pro në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Go pro në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • go pro në kategorinë All Category
  • Go pro në kategorinë Punë
  • go pro në kategorinë Elektronika

Në fillim