Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 216 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 60

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 216 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 216 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:02 Vetura , Vushtrri

Golf 7 bluemotion 2.0 Manuel

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:48 Vetura , Rahovec

Golf variant 2012 diesel 216 mij km

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 13:08 Vetura , Klinë

Golf 6 automatic highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 02:53 Vetura , Rahovec

Shes.vw.Golf.2.Rks..regjestrim.7.Muj..Nr.045.216.770

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Maj 22:57 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 21:49 Vetura , Prishtinë

Golf 7 GTD look 2018 AUTOMATIK

148 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 13:57 Vetura , Rahovec

Shes, Ndrroj Golf 5 2.0 TDi

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 08:28 Vetura , Vushtrri

I Shitur

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 DPF+DSG Extra vetur

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 14:21 Vetura , Drenas

Ww golf 7 me dogan 1 vit rks

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:53 Vetura , Prizren

Rover 216 1.6 16v Kabrio dhe Golf 2 1.9 dizell Shiten/Nderri

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 17:02 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:27 Vetura , Dardanë

SHITET

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 00:02 Vetura , Lipjan

USHIIT

7 480 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 10:31 Vetura , Lipjan

VW GOLF 6 2010

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 21:52 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 7 R Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 10:35 Vetura , Skenderaj

shes golfin 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 00:36 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 7plus 2.0 150 ps

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 22:54 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 3 1.9 turbo dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 22:19 Vetura , Prishtinë

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:32 Vetura , Prishtinë

WV GOLF 6 blue motion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 19:47 Vetura , Mitrovicë

Golf 4 1.9 tdi

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 15:07 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 21:41 Vetura , Besianë

Shes Golf 4 , viti 2001 ,manuell , Benzin...

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 23:55 Vetura , Besianë

Shes Golf 4 , viti 2001 ,manuell , Benzin...

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 09:34 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 12:33 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 23:28 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009 I POSA ARDHUN PER ME

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 11:21 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 11:20 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 07:24 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2009 I PO SA ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 23:10 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 6 2.0 TDI viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 01:30 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 golf 16GB

150 EUR

19 Mar 20:37 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 1.9 TD(I)

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 09:32 Vetura , Prishtinë

Golf 3 97 1.9 SDI 6muj rks qe 13vjet 1 pronar

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:38 Vetura , Prizren

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:18 Vetura , Prizren

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 20:10 Vetura , Skenderaj

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:19 Vetura , Besianë

Golf 4 PACIFIC 1.9 td-i dizel 2003 ngjendje trregu

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:12 Vetura , Besianë

Golf 4 pacific ne Rks 2003 dizel

5 090 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 23:30 Vetura , Therandë

Shes VW Golf 4 1.9 SDI 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:52 Vetura , Ferizaj

Shiter golf 2 1.6 dizel

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 19:41 Vetura , Ferizaj

Shitet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Dhj 21:23 Vetura , Deçan

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:56 Vetura , Drenas

Golf 2

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 18:27 Vetura , Ferizaj

shitett

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 216 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione