golf 4 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:33 ,

GOLF 4 1.9 TDI (I) TKUQE - 8 MUJ REGJISTRIM - 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:23 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105Ps 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:23 ,

VW Golf 5Plus 1.9 TDI 11/2008 Model 2009 Goal

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI - 74 KW - FULL EKSTRA VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

VW Passat 3C 1.9 TDI 77 KW Full Extra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

GOLF 1.9 -TDI- DSG - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 ,

GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 2 MUJ VP 04.2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:44 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:44 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:44 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:43 ,

VW Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:43 ,

VW Golf 4 - 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 ,

Golf 4- 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:42 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI I RKS 4 MUJ KLIM TRONIC 2003

48 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:41 ,

Caddy 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Golf 4 1.9 TDI 74kw pacific 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:23 ,

Golf 4 1.9 tdi 4x4 pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:20 ,

Shitet vw Polo 1.6 TDI 2012 Highline

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Golf 4 1.9 Tdi Vp 2002 Rks 11 muj

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 ,

Golf 4 1.9 tdi 5 shpejci 10 muj regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 ,

Shitet Golf 4 1.9 Tdi me DI te kuqe Special 2002

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:12 ,

Lt golf 4 1.9 tdi me klim pacifik viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI ME MATORR TE BARDH RKS V.P2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:45 ,

Golf 3 TDI

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI Viti 2000 RKS

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Golf 4 1.9 TDI Pacefic 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI Viti 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Shitet Golf 4 TDI 1.9 Disel Viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim