golf 4 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:50 ,

Golf 4 1.9 tdi,2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 ,

mercedes e 270 cdi avantgarde automatik pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

GOLF 4 DIZEL 1.9 TDI I THJESHT ME CLIM RKS 10MUJ

3 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 ,

shitet golf 4 pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

Shitet Golf VII 2014 BLUMOTION

99 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:07 ,

Golf 4 1.9 TDI 74Kw

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:58 ,

Golf 4 1.9 TDI viti 2002 mod.Special RKS 10 muaj Goma dimrit

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

GOLF 4 1.9 TDI (DI) TKUQE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

Shitet Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:39 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 2002 Manuel RKS 4 Muaj

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Shitet makina

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:21 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim