Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 4*4 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6 4*4 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 4*4 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 GTD 2.0 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 11:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 14:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 10:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 11:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 08:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 17:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 09:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 09:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 08:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 08:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 09:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 12:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7️⃣

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 4Mmotion (4x4)

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7️⃣

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7️⃣

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7️⃣

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf Vll

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf Vll

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf Vll

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 15:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf Vll

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 14:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 12:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 17:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 16:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 02:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 4

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 22:56 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane 2017 automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 23:22 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Gjilan

Jeep

12 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 17:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 19:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 4 GT Sport

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

SHITET GOLF 4, 4 MOTION , 6 shpejtesi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 4*4 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione