golf 6 automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:36
Linku:
,

VW Golf 6 Plus TDI, Automatik, DSG, 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:37 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Shitorja ,

VW Golf 6 Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:17 ,

Pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

VW GOLF 6+ TDI *AUTOMATIK* 187 MIJ Kalume Garantume• 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:45 ,

GOMA 215/55/17 VITI 2017

190 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:45 ,

Golf 6 2.0 Gti Sport

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:45 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:38 ,

Golf 6 2.0 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Golf 6 GTI 2.0 Benzin Automatik ngjendje prefekte

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim