Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 7 R line 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 R line 2.0 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 R line 2.0 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:00 Vetura , Prishtinë

GOFL 7 2014 190xxx KM

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:08 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI Automatic Quattro Coupe

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:05 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:19 Vetura , Ferizaj

Golf 7 R•Line 2.0TDI

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:55 Vetura , Prizren

VW Golf 7 2.0 R Line

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:27 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 R LINE 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 00:25 Vetura , Prishtinë

Golf 7 R - line

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 20:13 Të tjera , Vushtrri

Golf 7 2.0 DSG Automatik

12 000 EUR

13 Shk 21:15 Vetura , Prishtinë

ISHITUR FLMM����

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 15:21 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2015 2.0 AUTOMATIK R-LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:57 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Rline

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 13:25 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:52 Vetura , Besianë

“Golf’7’R’line”~

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 15:14 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:37 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:52 Vetura , Besianë

‘Golf’7’R’line’

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 13:13 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 tdi R LINE DSG VEQ ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 12:22 Vetura , Shtime

Golf 7 R Line-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:56 Vetura , Prishtinë

Golf 7

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 00:28 Vetura , Prishtinë

Golf 7

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 01:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 TDI 2.0 viti 2013 Manual

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:00 Vetura , Besianë

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 01:10 Vetura , Pejë

GOLF 7 Look R

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 12:28 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 01:02 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5 R 1.6

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 01:02 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5 R. 1.6d

12 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:49 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 Dsg

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 00:09 Vetura , Prishtinë

Golf 7 R

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 17:03 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Tet 10:26 Vetura , Prishtinë

Golf R-line

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 R line 2.0 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione