gollf3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

16 Sht 11:29 ,

Shes Gollf3 1.9 turbo dizell vp95 rks 8 muj

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 16:12 ,

Gollf 2 1.9 TDI 4X4 SINCRO

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 23:04 ,

Shes Gollf 3

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:06 ,

Shes stopa per gollf 3 20 ero

20 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 18:01 ,

VW Golf 3

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 09:10 ,

Gollf3

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 13:49 ,

Gollf3 1 vit regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 10:39 ,

Gollf3 1 vjet regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:02 ,

Gollf3 rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:55 ,

Gollf3.1.9.dizell rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 15:13 ,

Shes gollf 3 dizell shum ngjendje tmir nga zvicra

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 18:42 ,

VW Golf 3 1.9 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 19:57 ,

shes gollf3 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 14:08 ,

Gollf3

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 14:08 ,

Gollf3

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 17:25 ,

Shitet gollf3 pa dogan

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:17 ,

Shitet gollf3 pa dogan

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 20:24 ,

shes ose ndrroj mercedes 200

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:18 ,

Pjes rezerv

50 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 18:18 ,

gollf3

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 18:32 ,

gollf3

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 18:12 ,

gollf3

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 09:32 ,

Shes gollf3 dizell 1.9 regjistrim 7 muj

1 580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 14:01 ,

Shes gollf3 dizell 1.9 regjistrim 7 muj

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 17:23 ,

Gollf3

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 16:54 ,

Shes ose ndroj golf 3

600 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:36 ,

Gollf3

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 15:01 ,

Shes gollf 3 benxin 1.6 viti 97

630 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 14:07 ,

Gollf 3

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 22:14 ,

Mercedes dizell 190 endroj me gollf3 gollf 2 ford

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 18:02 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 12:22 ,

vw gollf3 1.6 benzin

570 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 12:09 ,

vw golf3 1.6 benzin

570 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 13:56 ,

gollf3 1.9

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 09:43 ,

VW Golf 3 turbo dizel 1.6 -92

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:52 ,

Gollf3

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 11:05 ,

Gollf 3 dizell

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Gollf3 në kategorinë Vetura
  • gollf3 në kategorinë All Category

Në fillim