gollf3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gollf3,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gollf3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:29 ,

Gollf 3/1.9 turbo

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 20:04 ,

Gollf3 dizell1.9

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 07:12 ,

Shitet

500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Sht 11:29 ,

Shes Gollf3 1.9 turbo dizell vp95 rks 8 muj

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 16:12 ,

Gollf 2 1.9 TDI 4X4 SINCRO

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 23:04 ,

Shes Gollf 3

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:06 ,

Shes stopa per gollf 3 20 ero

20 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 18:01 ,

VW Golf 3

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 09:10 ,

Gollf3

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 13:49 ,

Gollf3 1 vit regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 10:39 ,

Gollf3 1 vjet regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:02 ,

Gollf3 rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:55 ,

Gollf3.1.9.dizell rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 15:13 ,

Shes gollf 3 dizell shum ngjendje tmir nga zvicra

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 18:42 ,

VW Golf 3 1.9 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 19:57 ,

shes gollf3 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 14:08 ,

Gollf3

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 14:08 ,

Gollf3

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 17:25 ,

Shitet gollf3 pa dogan

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:17 ,

Shitet gollf3 pa dogan

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 20:24 ,

shes ose ndrroj mercedes 200

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:18 ,

Pjes rezerv

50 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 18:18 ,

gollf3

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 18:32 ,

gollf3

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 18:12 ,

gollf3

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 09:32 ,

Shes gollf3 dizell 1.9 regjistrim 7 muj

1 580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 14:01 ,

Shes gollf3 dizell 1.9 regjistrim 7 muj

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 17:23 ,

Gollf3

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 16:54 ,

Shes ose ndroj golf 3

600 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:36 ,

Gollf3

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 15:01 ,

Shes gollf 3 benxin 1.6 viti 97

630 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 14:07 ,

Gollf 3

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 22:14 ,

Mercedes dizell 190 endroj me gollf3 gollf 2 ford

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 18:02 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 12:22 ,

vw gollf3 1.6 benzin

570 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 12:09 ,

vw golf3 1.6 benzin

570 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 13:56 ,

gollf3 1.9

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 09:43 ,

VW Golf 3 turbo dizel 1.6 -92

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:52 ,

Gollf3

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 11:05 ,

Gollf 3 dizell

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gollf3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione