gollf4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 69
14 Qer 16:45 ,

shitet Gollfi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 00:55 ,

Gollf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:32 ,

Gollf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 21:30 ,

Shes gollf4

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 00:41 ,

Shes gollf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:27 ,

Vetura per pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 11:56 ,

Shitet vetura Gollf4

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 15:57 ,

shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 08:58 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 08:30 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 07:45 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 09:00 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 12:16 ,

Vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 19:11 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 08:55 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 09:59 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 10:48 ,

gollf4

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 23:20 ,

gollf4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 22:16 ,

Shes gollf4 pacefik 2003 kimatronik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 12:33 ,

Shiten skelet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 23:18 ,

shes golf2 motorr gollf4

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Dhj 10:45 ,

Shite goma shum te mira

170 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:50 ,

gollf4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:25 ,

Gollf4 1.9 dizell

4 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:41 ,

Gollf4

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 09:39 ,

Shes veturen

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 09:16 ,

Gollf4 1.9tdi me tkuqe me rks klim fuksionale

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 15:27 ,

Shes gollf4 1.9 dizell 6shpejtsi

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 19:03 ,

Shitet gollf4 i ardhur nga zvicrra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 18:17 ,

Gollf4

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 14:27 ,

Gollf4

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 20:22 ,

Gollf4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:37 ,

I shitur shes gollf4 1,9 tdi 74 kw 170km me liber

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 19:05 ,

Gollf4

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:24 ,

Shes gollf4 dizell

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

  • gollf4 në kategorinë All Category
  • Gollf4 në kategorinë Vetura
  • gollf4 në kategorinë Vetura
  • Gollf4 në kategorinë Vetura
  • Gollf4 në kategorinë Vetura
  • Gollf4 në kategorinë Vetura

Në fillim