goma 205 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

19 Jan 20:36
Linku:
,

VW Golf 6 Plus TDI, Automatik, DSG, 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:51 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK FACELIFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Opel ZAFIRA 1.9CDti 110KW 150PS AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:41 ,

Fellne per Ford me gjith goma te veres 205/55/R16

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim