gomat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gomat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gomat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:58
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 18:59 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 ,

Polo 1.4 TDI KLIMA RKS Facelift

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:50 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

Bmw X1 2.0 23d X-Drive Full Extra Gjendje Perfekte

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Gjendje Perfekte 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

Opel corsa viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

Zafira tourer 2.0CDTI 2014 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:40 ,

Renault Megane Automatik Dizel 1.5

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

Shes BMW 320 D touring.2.0 dizell.Viti 2007.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:34 ,

Audi A3 2.0 Sportback 3 x S-lline

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

VW LT - Kamionet Dupllo Kabine veq me dogane

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 120.000KM - DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:26 ,

Polo Cross 1.6 TDI, Ndrrohet me Automatic

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:22 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 ,

DUCATI 1000cc

3 400 EUR

Viti: 2003
Sot 18:13 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Shes veturen c4 Picasso gjendje prefekt

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 ,

Shitet Xhipi Hyndai Dizell 4x4 RKS 9 muaj viti 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

Opel Astra

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:52 ,

Shes BMW 530 3.0d Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:51 ,

Shes ose ndrroj Pasat 3C dizell

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:51 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:51 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:48 ,

SHITET

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:38 ,

Shitet Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gomat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione