gti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 12:28
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:02 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:55 Shitorja ,

Wv Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:26 ,

Branike per GOLF 6 GTI, GTD Origjinal,

690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:37 ,

golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:47 ,

WV SCIROCCO 2.0TSI TURBO 200ps 2010 RKS FUL EKSTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 ,

Golf 6 GTI.

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:07 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:50 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:48 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:45 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:14 ,

GOLF 7 1.4 TSI DSG F1 GTI i sa podoganuar CH

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

Passat 5.5 automatik !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:02 ,

Fiat Multipla 1.6 2001 6 ulse tip top Boj Ndrrim

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:04 ,

GOLF 7 GTI

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:54 ,

Shitet golf 2 gti me kablla Digifiz

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:33 ,

VW POLO GTI 1. 4 Benzin / AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:24 ,

VW Golf VI 2.0 GTI 280 ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:01 ,

Golf 5 1.9 tdi 2007 5shpejtsi 1 vit t’plot RKS

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 12/2008 GTI-LOOK

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

VW Golf 2 GTI 1.8 20V Turbo

5 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

  • Gti në kategorinë Vetura
  • gti në kategorinë All Category
  • Gti në kategorinë Vetura
  • Gti në kategorinë Vetura
  • Gti në kategorinë Vetura
  • GTI në kategorinë Vetura
  • GTI në kategorinë Vetura
  • Gti në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • GTI në kategorinë Vetura
  • Gti në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim