guma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Jan 15:36
Linku:
,

BMW 320

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 00:04
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:37 ,

Pezho 206/ Peugeot

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:35 ,

Golf 6 viti 2011 muj 12 higline tdi Led

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:30 ,

Citroen C4 1.6. 2005 Cmimi 3200 euro

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:25 ,

Smart Fortwo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:19 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:17 ,

VW PASSAT 3C *HIGH-LINE* 2.0TDI 140Ps 6 Shpejsi • RKS 8 MUAJ

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:17 ,

caddy sdi 1 vitn regjistrim gjendje shum mir

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:15 ,

SHITET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

mercedes

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Mini 1.6 Disel viti 2009

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:43 ,

fiat stilo

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:11 ,

VW Golf 4 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 ,

Opel Kadett

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:54 ,

AUDI-80(1.8B+PLIN edhe nlibres)(Regj-13.10.2021)

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:48 ,

Opel astra 2.0 diesel

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Mercedes E350 BLUETEC 4MATIC 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

��. Opel corsa1.0 b motor me zingjir v 00 rks gusht 21 ��

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:25 ,

��VW Polo 1.3 Benzin+Plin (+ ATEST) ��043708673 ��044327878

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:14 ,

Mini Cooper 1.4 16v R56

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

GOLF 3 1.9 Turbo Dizell Viti 1993

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:09 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:09 ,

PASSAT 1.9 TDI Full Extra

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

Nisan Navara

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:49 Shitorja ,

Gollf 4 1.9 Tdi viti 2000 rks 11muj

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Shitorja ,

Pezho 4007 2.2 dizell viti 2010 4X4 7 ulse rks

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 Shitorja ,

Bmw 120d manual viti 2005 rks

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 Shitorja ,

Cheverlet vyjager 2.8 dezell viti 2006 rks 7 ulse

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Shitorja ,

Opel corza 1.3 dizell euro 4manual rks me klim

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:45 ,

GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:35 ,

Shitet Renault Megane AUTOMATIK 1.6 Benzin 16v

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 2013 DSG NGA ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

Golf 6 77 kw tdi i ardhur nga Zvicrra ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kërkime të ngjashme

guma guma Guma guma Guma Guma guma guma Guma Guma

Në fillim