helmet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 11:34 ,

KAWASAKI ZX10-R 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
30 Korr 10:15 ,

Mercedes GLK 2.2CDI 4Matic I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 13:25 ,

Helmet XL Vespa

110 EUR

09 Korr 19:10 ,

Lule Aloe Vera

2 EUR

03 Korr 16:29 ,

Helmet per motor

40 EUR

Viti: 2020
30 Qer 20:06 ,

Suzuki burgman

1 550 EUR

Viti: 2002

Në fillim