honda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 06:21 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda në kategorinë Vetura
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë All Category
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Vetura
  • Honda civic në kategorinë Vetura
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim