i aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 437
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i aksidentuar,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i aksidentuar Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:13 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:15 ,

Blejm.te Gjitha Llojet e Veturave

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:41 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:42 ,

Shes passat aksidentuar,1.9 i thjesht rks edhe 7 muj

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

Golf 7.5 1.6 TDI MODEL SOUND PANORAME LED ACC

13 950 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

Bmw 118 dizel 2005 e aksidentuar RKS

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:03 ,

BLEJM PIKAP CEDY SI NE FOTO

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 09:10 ,

SHARAN TDI i Aksidentuar

750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 22:16 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:57 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 21:03 ,

Yamaha R3

2 500 EUR

Viti: 2016
28 Pri 09:31 ,

BMW X5 E70 Facelift INDIVIDUAL

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:36 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 00:09 ,

Shitet citroen Berlingo Pikap i Aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 10:07 ,

Blej T4

07 Pri 17:17 ,

����SHiTNi VETUREN TUAJ T MiR APO AKSIDENT����

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 17:16 ,

Golf 3 -benzine rks deri me 2021

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:01 ,

shes golf 3 1.9 dizell i aksidentuar rks 6 muj

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 14:59 ,

Nissan Navara i aksidentuar

45 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:17 ,

SHITET VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 20:17 ,

Passat b7 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:25 ,

VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:31 ,

Golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 19:37 ,

Golf 6 1.6tdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 16:00 ,

Golf 3 i aksidentuar 1.9 diesel

399 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 08:52 ,

Ford Ranger 2,5 TDCi me 143 PS

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:37 ,

U shit flm merrjep Skoda Fabia 2016 viti e aksidentuar

3 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 09:03 ,

Shitet hyundai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Mar 09:14 ,

Nissan Navara i aksidentuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:02 ,

Shitet

4 000 EUR

16 Shk 04:33 ,

VW Golf 8 2.0 TDI Viti i prodhimit 2020

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 10:53 ,

VW Golf 8 2.0 TDI Viti i prodhimit 2020

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 10:40 ,

VW Golf 8 2.0 TDI automatik Viti i prodhimit 2020

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 10:40 ,

VW Golf 8 2.0 TDI automatik Viti i prodhimit 2020

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 10:40 ,

VW Golf 8 2.0 TDI automatik Viti i prodhimit 2020

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i aksidentuar | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione