internet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

26 Sht 14:31
Linku:
,

Banesa ne Lipjan(Qender),kompania M&N

42 500 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 08:21 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 ,

ofertë e çmendur për biznesin tënd, shikoje...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:21 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË UEBFAQE INTERNETI = 150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 ,

Garasionere me Qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:19 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 7
Sot 05:15 ,

banese me qera te ambasada zvicrane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:34 ,

Ofrohet Banesa me Qira per Zyre - KA103 -

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 22:02 ,

KAT shtepie me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:02 ,

Banese (kat shtepie) me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 21:49 ,

GOLF 7 SOUND 1.6 TDI FULL PANORAM SAPOREXHISTRUAR

15 490 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:54 ,

Leshohet me qera banesa ne qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:10 ,

Shtepi me qira bregu diellit 300

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:32 ,

@ SHITET SHTËPIA PERIFERI PRISHTINËS @

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180


Në fillim