iveco | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 21:39 ,

Iveko. Shitet iveco .Kombi ne shitje Iveco

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:17 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim