kafe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 19:25 ,

Banes komode me qira ne Fushe Kosove rr. Dardania

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:14 ,

Banesa 45m2 ne shitje ne Qender

103 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:41 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line Urgjent

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

Belg

120 EUR Price Reduced

Sot 14:45 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line Urgjent

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

⁹Shitet super banesa ne lagjen e Muhaxhereve!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:37 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

  • kafe në kategorinë All Category
  • Kafes në kategorinë All Category
  • kafe në kategorinë Banesa
  • Kafez në kategorinë All Category

Në fillim