kamin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 23:02 ,

Banesa Duplex 120m2 ne shitje ne Qender

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:26 ,

Banese (kat shtepie) me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 20:24 ,

KAT shtepie me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100


Në fillim