kamion kiper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 20:23 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:06 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:52 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:51 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 9 muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:43 ,

Shitet Vw Caddy 1.9 TDI 105 ps pa dogan klim

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 22:39 ,

Pollo 1.2 Tdi Bluemotion 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 09:47 ,

Shitet golf 4 AUTOMATIK TDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:28 ,

Shitet BMW X6 DIESEL 3.5 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim