Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

klim per vw | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe klim per vw,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj klim per vw Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:01
Linku:
Vetura , Besianë

VW Caddy Me Klim Full Servise

3 480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 20:23 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 DSG Automatik Highline Panoram 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 HDi Viti 2012 RKS Me Klim Gjendje PERFEKTE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:08 Vetura , Prishtinë

MAN TGL 8.150 SHLEP AUTOMATIK KLIM ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

VW Polo AUTOMATIK DSG 2012 VETEM Me DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura , Ferizaj

VW Polo AUTOMATIK DSG 2012 VETEM me DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 VETEM Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Executive 4Motion BlueMotion 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:31 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2008/ Pa DOGAN

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:57 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim i Mundshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:36 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI 7 ulse RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Vetura , Pejë

VW Golf 6 2.0 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Vetura , Pejë

VW Passat B8 1.6 Tdi Dsg 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2009 Me klim

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 tdi - Pa Dogan - viti 1999 me klim

4 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa Dogan - viti 2008 me Klim

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2015 me Klim

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:29 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2012 pa dogan me klim

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2013 me klim me dogan paguar

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Mitrovicë

vw t-4 2.5 dubell kabin me 6 ulse me dogan paguar viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:27 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.9 tdi me klim viti 2004 me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:27 Vetura , Mitrovicë

vw pollo 1.2 disel me dogan viti 2012 me klim

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 Vetura , Gjilan

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:37 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2013 5ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7.5 Facelift 2.0 TDI AUTOMATIK DSG *Dogan te Paguar*

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:36 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 Vetura , Prishtinë

Vw caddy 1,9 TDI klima viti 12.2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Vetura , Prishtinë

Vw caddy 1,9 TDI klima viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

VW Touran 1.9 Tdi V.P 2005 Euro 4 Pa Dogan.

22 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Pejë

VW LUPO 1.2 TDI KLIM.2002.

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5-Transporter 5 ulse 1.9 tdi - Pa dogan - viti 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:38 Vetura , Drenas

VW POLO 1.6 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM VITI 12.2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 rks 3 muj

3 600 EUR

Dje 15:01
Linku:
Vetura , Besianë

VW Caddy Me Klim Full Servise

3 480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:30 Vetura , Pejë

Opel Corsa C 1.3 Diesel viti 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:15 Vetura , Mitrovicë

VW CADDY ME KLIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Me Dogan+Tvsh viti 2006 me klim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:10 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 08:21 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 i regjistruar RKS 4 muj

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muaj

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 10:04 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Me Regjistrim

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj klim per vw | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione