kolica | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:44 ,

Kolica ne shitje 1700 ero

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 01:44 ,

MBULOJ

1 EUR

27 Tet 09:23 ,

shiten lir mir

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 17:38 ,

shitet kolica shum lir orgjend

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 00:17 ,

Kolica

150 EURNë fillim