kombi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 22:03 ,

VETUR...KOMBI.....PIKAP......MOBILE ME POROSI

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:02 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:50 ,

Kombi Mercedes Sprinter Diesel

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim