kombi sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 07:51 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:15 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:14 ,

T4 dupellkabin 2.5 Tdi rks viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 ,

Sprinter cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:11 ,

Lt krafter dupellkabin kamjonet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:09 ,

Kamjonet t4 e regjistruar Rks 2700

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:08 ,

Kolica ne shitje 1700 ero

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim