kombi transporter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi transporter,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kombi transporter Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:01 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja pa doga 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:50 ,

Kombi T5 - Special Sportvan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:09 ,

SHITET NDRROHET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:04 ,

VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:54 ,

Kombi T6 transporter

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

Shitet gomat sprinter crafter 235/65/16 C

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 11:28 ,

Shitet wv T5

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 12:48 ,

vw t2 transporter

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 10:45 ,

��MERCEDES VITO 108 CDI 6 ULSE ��

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 13:09 ,

Kombi T5 1.9Tdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 12:57 ,

Hyundai getz

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:42 ,

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 08:34 ,

Opel combo 1.3 cdti

Histora e veturës

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 13:10 ,

Kombi Transporter

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 22:30 ,

VW T4 kombi

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 07:58 ,

Shitet vw T4 Transporter 2.5 TDI

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:03 ,

SHITET WV KOMBI T4 TURBO DIZEL 1.9 SDI

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi transporter | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

kombi transporter kombi transporter

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione