krevat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:43 ,

Banesë me qira ne Tokë Bashqe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:03 ,

Banesa me qera

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Dje 19:49 ,

Leshoj dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 11:52 ,

Banesa Me Qira

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Nën 12:16 ,

Dhoma te lira me qira per studente Aktash

55 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
29 Nën 22:21 ,

Vende te lira me qita per studente nxemja GRATIS

55 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
27 Nën 08:06 ,

Vende te lira me qita per studente nxemja GRATIS

55 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100


Në fillim