krevat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 12:52 ,

Banesa Me Qira

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Gush 14:55 ,

Banese / Garsonjere me qera ne qender te qytetit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40

Në fillim