kuzhin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuzhin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kuzhin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:36
Linku:
,

Leshohet banesa me qira te Eliza ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Qer 17:24
Linku:
,

JAP ME QIRA BANESEN TE MIHAL GRAMENO

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 23:08 ,

Banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:08 ,

Banes me qira afer Rruges B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:08 ,

Banes me qira ne rrugen c

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:08 ,

Banes me qira ne Ulpian te Sinfonia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:08 ,

Gasonjerk me qira ne lagjen Ulpiana

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 23:08 ,

Banes me qira te banesat e kuqe

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 23:08 ,

-1.leshohet banesa me qera ne Lagjen Kodra e Trimave

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 23:08 ,

24.Shitet shtepia 120 m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 23:07 ,

JAP BANES ME QERA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 ,

Banes me qira rruga V.Gervalla Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 23:06 ,

Banes me qira ne Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:06 ,

Banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 23:06 ,

Banes me qira ne Arberi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:06 ,

Banes me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 ,

Banes me qira te banesat e kuqe

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kuzhin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione