lavatriqe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 09:13 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • lavatriqe në kategorinë All Category
  • lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • lavatriqe në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Lavatriqe në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Lavatriqe në kategorinë All Category
  • Lavatriqe në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Lavatriqe në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore

Në fillim