llaptop | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 19:06 ,

VW Beetle 1.9 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:05 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:03 ,

Pikap Opel combo 1.7 disel

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:53 ,

VW Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:36 ,

Shes Banes

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:13 ,

SHITET VW POLO 2013 TDI

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim