megane | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Sht 12:15
Linku:
,

Renault Megane 1.9dci - RKS Korrik 2021

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 20:33 ,

Pjes per te gjitha Veturat

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:32 ,

Kemi Pjes Per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:32 ,

Auto pjes Fati Kemi Pjes per te gjitha veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:32 ,

Pjes Per te Gjitha Llojet e veturave

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:31 ,

Pjes Te gjitha Lllojeve te Veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:31 ,

Kemi Pjes per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:31 ,

Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:31 ,

Auto pjes Fati Kemi te Gjitha llojet e Pjesve

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:31 ,

Opel Vectra benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:30 ,

Pjes per te Gjitha Veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:30 ,

Kemi Pjes te Veturave Per te Gjitha Llojet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:29 ,

000

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 ,

Peugeot 308SW 1.6ehdi EKSTRA tip top

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:26 ,

Audi A6 2.0 TDI 170 Ps Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:26 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA pos me kan i ri

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:17 ,

Kemi Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:03 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

Shitet Ndërrohet regjistrim deri në Qershor

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:27 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:26 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Caddy TDI me 5 ulese 132 mij km me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:24 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:16 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FULL OPCIONE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

audi a6 3.0 quatro

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:33 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Megane në kategorinë Vetura
  • megane në kategorinë Vetura
  • megane në kategorinë All Category
  • megane në kategorinë Vetura
  • megane në kategorinë Vetura
  • Megane 2015 në kategorinë Vetura
  • megane në kategorinë Vetura
  • megane në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Megane në kategorinë Vetura
  • Megane në kategorinë Vetura

Në fillim